Řečníci

kirk.jpg

Kirk a Tracee McAtear & tým z UK

Kirk je manželem Tracee a otcem Josiaha a Ruby, je vedoucí sboru "Connect Church" a kaplanem fotbalového týmu v Birminghamu v Anglii. Kirk slouží vedoucím a koučuje. Narodil se v Sydney v Austrálii. V roce 2009 Kirk se svou rodinou reagoval na Boží výzvu a přestěhoval se do Velké Británie, aby pomáhal v obnově církve. Heslo: „Pumped up, Psyched up and Ready to Go“ vystihuje jeho vášeň, aby se celý svět dozvěděl, jak je Ježíš úžasný.

Mezi jeho koníčky patří Ježíš, rodina, církev, sport, skydiving, akrobatické létání a cestování.

Tracee je manželkou Kirka a matkou dvou dětí – Josiaha a Ruby. Je pastorem v sboru svého manžela. Od mládí se zapojovala so všech oblastí služby v církvi. Vyučuje a vidí dobrou organizaci církve jako předpoklad k jejímu růstu.

Chce vidět Ježíše proslaveného v naší generaci a církev, která má vliv na své okolí. Má ráda čtení, hudbu, sudoku, puzzle, procházky a filmy.

Kirk bude kázat na večerních shromážděních.


beran.jpg

Štěpán Beran

Jmenuji se Štěpán Beran a jsem pastorem v Českých Budějovicích. Mojí radostí i cílem je pracovat na církvi, která káže slovo Boží a je tam Boží přítomnost a zároveň je to církev, kde se lidé cítí přijatí a mají možnost budovat dobré vztahy jak s lidmi, tak s Bohem.

Na co se můžeš těšit?

SEMINÁŘ: COŽE? Už mi rostou vousy?...asi ze mě bude chlap!

Naše dospívání, naše starosti... Mám dost svalů? A ten hluboký hlas plný vzdoru? A co teprve ty baby? Co s tím vším mám dělat? A jaký pohled má na mě vlastně Bůh?

Kuchařská SHOW (parodie)

Na věku nezáleží - uvaříme cokoliv!!! Parodie na kvalitní vaření.


ida.jpg

Ida Pencová

Manželka Martina Pence a maminka tří dětí. Je i lektorkou primární prevence a programů Etické dílny®. Má ráda legraci a nemá ráda nudu, a proto jsou její programy plné aktivit, her a vtipných momentů.


Odpolední program

V pátek odpoledne se můžete těšit na crazy program, který si pro nás připravil Kirkův tým!!

Novinky

guitarKapely
Více informací nalezneš zde.

guitarHarmonogram
Více informací nalezneš zde.

micŘečníci
Více informací nalezneš zde.

posterPlakát ke stažení
Více informací nalezneš zde.

registrationSpuštění registrace
Více informací nalezneš zde.

Sponzoři

Přeprava hlavního stanu a vybavení

silesia_trans