Příjezd na festival – čtvrtek 14 až 16 hodina!!!!!

Těšíme se na vás!!!

Program: ZDE

 

Sleduj náš FB a IG

Moje církev? Když ho miluješ, není co řešit!

Ahoj všichni!
Pomalu, ale jistě se nám blíží již třetí ročník Kristfestu Young. Byli jsme nadšení z toho, kolik lidí bylo na minulých ročnících, kolik lidí se tam setkalo s Bohem, kolik jich zažilo Boží přítomnost a kolik jich navázalo nové vztahy, nová kamarádství. Viděli jsme mladé lidi, kteří si užívají koncerty a soutěže, chvíle s Bohem, jak se zajímají o témata, která jsou aktuální v jejich životech a také jsme viděli, jak Bůh v jejich životech opravdu jedná. Letos bude tématem festivalu Moje církev? Když ho miluješ, není co řešit. Jsme si vědomi toho, že nestačí zažít jen “něco na Kristfestu”, ale že součástí života křesťana je i církev. Budeme se zamýšlet nad tázkami typu – Je církev vůbec potřeba? Mohu i já něco církvi nabídnout? Potřebuji církev? Potřebuje ona mě? A na spoustu podobných otázek budeme hledat odpovědi. Nebudou ovšem chybět ani hry na plachtě, povídání, čajovna, koncerty, zábava a letos i táborák každý večer!!
Těšíme se na vás!

Pravidla registrace

 

  • 1. Tento rok registrujeme přes registrační systém pouze účastníky 10-15 let.
  • 2. Ostatní, kteří chtějí jet na Kristfest Young, vítáme, zvláště vedoucí dorostů a pracovníky s dětmi. Napište nám prosím na mail sabera@hotmail.cz a my vám napíšeme možnosti ubytování a další důležité informace. (ceny viz níže)
  • 3. Registrace je platná až po řádném zaplacení zálohy. Nezaplatíte-li zálohu do data, který Vám systém vygeneruje, pak bude Vaše přihláška smazána.
  • 4. Po přihlášení vám v následujících dnech dorazí email s dokumentem, který je třeba podepsat. Prosíme o pečlivé přečtení, podepsání a následné poslání zpět – buďto naskenovaný, či vyfocený. Bez toho nemůžeme dítě na kemp přijmout.
  • 5. Velmi Vás prosíme, abyste zadávali při registraci platný funkční mail, nejlépe na rodiče. Budou na něj chodit důležité informace, bez kterých se na festival nedostanete, díky!

 

Cena festivalu

 

V ceně je zahrnuto ubytování (dle zvoleného typu), strava na celý den (snídaně, oběd, svačina, večeře, pitný režim), konferenční poplatek.

Stany a chatky mají společné sociální zařízení v areálu, ubytovna má společné sociální zařízení na chodbě a hotel taktéž.

 

 

Celá akce – ubytování stan 1100 Kč   (neomezeně)
Celá akce – ubytování chatka 1400 Kč   (60 míst)
Celá akce – ubytování ubytovna 1700 Kč   (20 míst)
Celá akce – ubytování hotel 1800 Kč   (16 míst)

 

Účastníci starší 15 let a dospělí mají možnost ubytování ve stanu (cena celkem 1100 Kč) a v nových velkých srubech (muži a ženy zvlášť), v každém je sociální zařízení (cena celkem 1700 Kč).

Mrkni na letošní program!

Dotazy?

P:
E: